• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Kayhan Avukatlık Bürosu

Avukatlarımız

  

Avukat Fahrettin KAYHAN

 


Baro                            : Ankara Barosu
Baro Sicil  No             : 8892

Avukat Fahrettin KAYHAN, 1987 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu.  Ankara Barosunda stajını tamamlayarak 1988 yılında Ankara’nın Kalecik ilçesinde serbest Avukat olarak meslek yaşamına başladı. Ofisini Ankara’ya naklettiği 1999 yılına kadar ağırlıklı olarak gayrimenkul hukuku, miras hukuku ve ceza hukuku alanında çalıştı.

1999 yılından bu yana Ankara’da serbest avukat olarak meslek yaşamını sürdürmektedir.   Fikri mülkiyet hukuku alanında çalışmalar yaptı.  2004- 2006 yılları arasında Ankara Barosu Yönetim Kurulu üyeliği, 2006- 2008 yılları arasında Türkiye Barolar Birliği delegeliği yaptı. TÜBİTAK hukuk müşavirliği fikri haklar ofisinde müşavirlik hizmetinde bulundu.  

Hukuk öğrenimi ve eğitimi konusunda kurumsal ve pratik çalışmalarda bulundu.  “Hukuk Metodolojisi,” “Hukuk Psikolojisi,” “Uyuşmazlık Yönetimi” ve “Avukat-Müvekkil İlişkileri”  alanında araştırmalar ve  atölye çalışmaları yaptı. Dr. Mehmet Başkak'tan ve Hipnotist Korzay Koçak'tan hipnoz eğitimleri aldı. Bir kitabı ve çeşitli mesleki dergilerde yayınlanmış çok sayıda makalesi bulunmaktadır.  Ankara Mahkemelerinde avukatlık hukuku ve fikri mülkiyet hukuku alanında bilirkişilik yaptı.

Fahrettin KAYHAN, avukatlık mesleğinin yanısıra arabuluculuk yapmaktadır.  Neslihan KAYHAN ile evli olup, birlikte aile ve meslek yaşamını sürdürmektedir.                      Avukat Neslihan KAYHAN
Baro                              : Ankara Barosu
Baro Sicil                      : 14415 


Avukat Neslihan KAYHAN, 1999 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Ankara Barosunda stajını tamamladıktan sonra, 2000 yılından bu yana Ankara'da serbest avukat olarak mesleki faaliyetlerin yürütmektedir.

Avukat Neslihan KAYHAN,  meslek hayatında ceza,  aile hukuku ve kamulaştırma hukukunda yoğunlaşmış olup, Ankara Barosu CMK  servisinde    hizmet vermektedir. Avukat Neslihan KAYHAN, avukatlık mesleğinin yanısıra arabuluculuk yapmakta olup,  Fahrettin KAYHAN ile evlidir. 

Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam82
Toplam Ziyaret117771